O Nas


Jesteśmy firmą działającą od 2007 roku i od początku napędza nas miłość do motoryzacji oraz ogromny sentyment do samochodów amerykańskich. Założyciel naszej firmy był pilotem myśliwców, stąd nazwa oraz logo firmy. Połączenie pasji do lotnictwa i motoryzacji zaowocowało sprowadzeniem wielu aut zza oceanu – część z nich na indywidualne zamówienia klientów, a część stoi w naszym garażu. Kochamy auta nowe oraz klasyczne. Te drugie lubimy przywracać do idealnego stanu. Dzięki temu nasze auta zyskały drugie życie i po odrestaurowaniu wyglądają nawet lepiej niż po opuszczeniu bram fabryk z Detroit. Dysponujemy flotą pojazdów, którą udostępniamy na wynajem. Obsługujemy śluby, wesela, imprezy okolicznościowe oraz rozwiewamy wątpliwości tych, którzy nie mieli jeszcze okazji przekonać się czy amerykańskie auta mają w sobie „to coś”.

Co robimy ?


Import na zamówienie

Importujemy auta ze Stanów Zjednoczonych na indywidualne zamówienia, precyzyjnie spełniając wszystkie wymagania naszych klientów. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Wynajem aut na ślub

Marzysz o wyjątkowym samochodzie, który zawiezie Cię do ślubu? W naszej flocie znajdują się auta, które wynajmujemy na śluby, wesela oraz imprezy okolicznościowe. Posiadamy samochody klasyczne oraz nowe.

Wynajem aut sportowych

Zapraszamy do świata pełnego adrenaliny, o której dopływa zadbają nasze auta sportowe. Zasiądź za kierownicą potężnych samochodów z naszej floty.

Sprzedaż aut

W naszej ofercie znaleźć można także auta sprowadzone, które na miejscu czekają na nowego właściciela. Pełna lista dostępnych pojazdów znajduje się w zakładce Oferta.

Doradztwo

Planujesz zakup auta lub inny pojazd ze Stanów? Skontaktuj się z nami, chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem.

Części

Potrzebujesz niestandardowej części i nigdzie nie możesz jej znaleźć? Zadzwoń do nas, może uda się znaleźć dostawcę wykorzystując naszą sieć kontaktów. Pomożemy każdemu miłośnikowi amerykańskiej motoryzacji.